Основна школа “ РајкоМихаиловић“  БАЊАНИ

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА НА ИНДИВИДУАЛНЕ РАЗГОВОРЕ

Име и презиме наставника

Дан

Време

Јелена  Јанковић

понедељак

8,20 - 9,05

Горан Ковачевић

петак

11,05 – 11,50

Јелена Младеновић

понедељак

7,30 – 8,15

Веселинка Симоновић

четвртак

11,05 – 11,50

Јелена Лазић

среда

10,15 – 11,00

Николина Јовановић

четвртак

10,15 – 11,00

Драган Марковић                                   

четвртак

9,00 – 9,40

Мира Ђокић

среда

9,30 – 10,15

Ивана Мићић

среда

9,30 – 10,15

Никола Граховац

четвртак

10,15 – 11,00

Владимир Владимировић

уторак

10,15 – 11,00

Наташа Курјаковић

понедељак

10,15 – 11,00

Грујо Поповић

петак

8,20 - 9,05

Вера Петковић

среда

11,05 – 11,50

Горан Косанић

петак

11,05 – 11,50

Радоје Стефановић

четвртак

11,05 – 11,50

Марко Рафаиловић

понедељак

11,05 – 11,50

Слободанка Ашковић

четвртак

11,05 – 11,50

Снежа Ђокић

петак

10,15 – 11,00

МирославЈовић

понедељак

11,05 – 11,50

Ивана Петковић

уторак

11,05 – 11,50

Марија Костић

уторак

9,30 – 10,15

 

Основна школа “ РајкоМихаиловић“ ИО  ТУЛАРИ

 

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА НА ИНДИВИДУАЛНЕ РАЗГОВОРЕ

 

Име и презименаставника

Дан

Време

Јелена  Николић

ПЕТАК

7,30- 8,25

Ивана  Глишић

СРЕДА

7,30- 8,25

Ивана  Мајсторовић

ЧЕТВРТАК

8,30-9,15

Мирјана  Павловић

ПОНЕДЕЉАК

8,30-9,15

Растислав  Марковић

ПОНЕДЕЉАК

10,25-11,10

Јелена  Лазић

ПЕТАК

12,50-13,30

Радиша  Вилотијевић

УТОРАК

10,25-11,10

Владимир  Владимировић

ПОНЕДЕЉАК

9,35-10,20

Наташа  Курјаковић

ПЕТАК

9,15-9,35

Слободанка  Ашковић

ПОНЕДЕЉАК

9,00-9,35

Грујо  Поповић

ЧЕТВРТАК

10,25-11,10

Вера  Петковић

ЧЕТВРТАК

9,15-9,35

Горан  Косанић

УТОРАК

9,35-10,20

Гордана  Арнаутовић

ПЕТАК

9,15-9,35

Николина  Јовановић

СРЕДА

9,15-9,35

Славиша  Милановић

ЧЕТВРТАК

10,25-11,10

Милена  Пиштало

УТОРАК

8,30-9,15

Маријана  Калинчевић  Матић

ПОНЕДЕЉАК

10,25-11,10

Тања  Стаменковић

ПЕТАК

10,25-11,10

Основна школа “ РајкоМихаиловић“ ИО  ВРЕЛО

 

РАСПОРЕД ПРИЈЕМА РОДИТЕЉА НА ИНДИВИДУАЛНЕ РАЗГОВОРЕ

 

Име и презименаставника

Дан

Време

Слађана Николић

ПОНЕДЕЉАК

10,10-11,00

Снежана Јанковић

ПЕТАК

9,25-10,10

Мица Старчевић

ПОНЕДЕЉАК

9,25-10,10

Игор Чихорић

ПОНЕДЕЉАК

11,00-11,45

Марија Петровић

УТОРАК

9,25-10,10

Јелена Лазић

ЧЕТВРТАК

12,40-13,30

Радиша Вилотијевић

ПОНЕДЕЉАК

10,10-11,00

Владимир Владимировић

ПЕТАК

8,15-9,30

Наташа Курјаковић

СРЕДА

11,55-12,30

Слободанка Ашковић

УТОРАК

11,00-11,45

Грујо Поповић

СРЕДА

10,10-11,00

Вера Петковић

ПЕТАК

10,10-11,00

Горан Косанић

ЧЕТВРТАК

11,00-11,45

Драган Марковић

УТОРАК

8,15-9,00

Љиља  Бранковић

СРЕДА

8,15-9,00

Радоје  Стефановић

ПЕТАК

8,15-9,00

Мирослав Јовић

ПЕТАК

11,00-11,45

Ивана  Мићић

 

ЧЕТВРТАК

10,10-11,00

Марко  Рафаиловић

ЧЕТВРТАК

8,15-9,00